Події

-

Hello Fashion

Co? Targi mody polskich projektantów niezależnych

Kiedy? 13 Грудня, 10:00 - 23 Грудня, 22:00

Gdzie? Parter, okolice sklepu Reserved

Dla kogo? Dla każdego, kto chce znaleźć fajny ciuch i spędzić miło czas

Targi Hello Fashion w Północnej

Zdefiniuj modę po swojemu! Chcesz się wyróżnić, nosić ubrania i dodatki, które podkreślą Twój charakter, styl i indywidualizm? Pod tym adresem znajdziesz modę nietuzinkową, omijającą wieszaki sieciówek, by trafić wprost do szaf osób śmiało podążających za trendami. Dołącz do nich na targach mody Hello Fashion w Północnej!

Kolorowe wymiary mody

Ubrania to dopiero początek modowych odkryć, bo na odwiedzających czekają także przedmioty, których cechą jest rzemieślnicze wykonanie. Do Waszych rąk mogą trafić więc ręcznie wytwarzane świece, szczotki (do włosów, ubrań, butów) z naturalnym włosiem, domowe dekoracje z prawdziwego drewna i kunsztowna biżuteria. Autorzy wydobywają naturalne piękno z błyszczących kamieni, by następnie zamknąć je w misternej oprawie.

Lista wystawców, jak i moda, jest zmienna – kogo spotkacie tym razem? Nie przegapcie najbliższej edycji targów!

Powiedz Hello! modzie

Targi Hello Fashion to miejsce tętniące kreatywnością i modowym vibe’em. Pasjonaci mody wystawiają stworzone przez siebie ubrania, akcesoria, dekoracje i biżuterię. To przedmioty, które powstają w zaciszu atelier z największą pieczołowitością i z nieszablonowym pomysłem. Niektórym nie sposób się oprzeć!

Nie szukaj swojego stylu, on sam Cię tutaj znajdzie! Przyjdź na targi Hello Fashion do Północnej!

Підпишіться на нашу розсилку

Дізнайтеся про найважливіші події, останні акції та спеціальні акції.

Дивіться також: