Події

Kids Challenge

Już 1 kwietnia zapraszamy na turniej tańca Kids Challenge, w czasie którego królować będą: taniec, emocje i fantastyczna zabawa!

Kids Challenge w Galerii Północnej to wydarzenie pełne wspaniałych atrakcji dla każdego. Tego dnia czeka Was możliwość spotkania, rozmowy i wspólnego zdjęcia z Agustinem Egurrolą, który będzie kibicować występującym tancerzom i mocno trzymać za nich kciuki.

Założyciel szkół Egurrola Dance Studio, którego doskonale znacie z programów: “You Can Dance – Nowa Generacja” oraz “Dance, Dance, Dance”, w których jest jurorem, będzie podziwiać występy zawodników i nagradzać najlepszych z nich pucharami i medalami!

Wśród tancerzy biorących udział w turnieju zobaczymy najmłodszych kursantów Egurrola Dance Studio – grupy 3-latków, którzy tego dnia zadebiutują na scenie przed publicznością! Swoje umiejętności zaprezentują też nieco starsze grupy cztero- i pięciolatków, dając pokaz dziecięcej radości i energii, jaką może dać tylko taniec!

W rywalizacji turniejowej zmierzą się tancerze z kategorii wiekowej 6-8 lat. Soliści, duety oraz formacje zawalczą o zwycięstwo w stylach disco dance i hip hop, spełniając kolejne taneczne marzenia.

To będzie dzień wypełniony taneczną pasją, wielkimi emocjami i czas dziecięcej radości oraz uśmiechu, więc nie może Cię tam zabraknąć!

Czekamy na Ciebie 1 kwietnia 2023 r. w godzinach 10:30 - 18:30!

Wstęp wolny!

Підпишіться на нашу розсилку

Дізнайтеся про найважливіші події, останні акції та спеціальні акції.

Дивіться також: