Wydarzenia

-

Dyniowy ogród

To już nasza prawdziwa, jesienna tradycja: co roku, o tej samej porze zapraszamy Was do dyniowego ogrodu w Północnej. Każda odsłona to inny motyw przewodni – w ubiegłym roku była to kraina czarów, w której straszyły wiedźmy, a co tym razem? Sprawdźcie!

Zabierzemy Was w podróż na amerykańską farmę usianą dyniami, pachnącą kukurydzą i słomą. Na tle czerwonej stodoły, charakterystycznego elementu krajobrazu amerykańskiej wsi, będzie można poczuć się jak w filmie! Czy to thriller? A może romans w blasku zachodzącego słońca? To zależy tylko od Was!

Bramę do dyniowego ogrodu otwieramy 30 września, czyli w sam raz na przywitanie jesieni. A atrakcji w klimacie będzie wiele. Pośród wszelkich atrybutów, jakie powinna mieć farma, nie zabraknie szpulowych zwierzaków, tuzinów dyń, kukurydzy i balotów słomy, będą też: tajemniczy labirynt, piaskownica wypełniona ziarnem kukurydzy oraz nastrojowe wrzosowisko. Wrzosy zapowiadają nadejście jesieni, rozkwitają już od września (stąd ich nazwa), a ich delikatne kwiaty cieszą oko najróżniejszymi odmianami fioletu: lilaróż, fuksja, amarant, purpura i magenta. Te wyjątkowe krzewinki, w ogromnej ilości pojawią się w okolicy tężni tworząc urokliwy zakątek w sam raz do pamiątkowych zdjęć. No właśnie: zdjęcia!

Dyniowy ogród to miejsce wyjątkowo instagrammable! Jesienne dekoracje to świetna sceneria do robienia fotek, selfies i wideo na sociale. Stworzą ją najprawdziwsze dorodne dynie, których wszędzie będzie pełno. Zróbcie więc fotki, a potem pokażcie je rodzinie i znajomym, ale też zachowajcie na pamiątkę wspólnie spędzonych chwil.

Październikowa odsłona ogrodów na dachu w Północnej to atrakcja dla osób w każdym wieku, zarówno dla rodzin, które szukają pomysłu na zabawę dla dzieci, jak i dla osób chcących chłonąć klimat jesieni. Każdy znajdzie coś dla siebie!  

Zapraszamy od 30 września do 31 października 2023, od poniedziałku do soboty w godz.: 10.00–22.00 i w każdą niedzielę: 10.00–21.00.

Wstęp bezpłatny.

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także