Wydarzenia

-

Dyniowy ogród

W tym roku Dyniowy Ogród otworzyliśmy w nietuzinkowej scenografii, bo jest to farma jak z amerykańskiego snu. Nad słomianymi dekoracjami wypełnionymi dyniami góruje czerwona stodoła. Na pewno kojarzycie taką z filmów! Nie tylko grozy…

W ogrodzie przygotowaliśmy tajemnicze zakątki: nastrojowe wrzosowisko, strefy zabaw dla dzieci, wśród których mnóstwa rozrywki dostarczają m.in. piaskownica z kukurydzą oraz labirynt ze słomy.

Ostatnie dni października to też ostatnie dni Dyniowego Ogrodu na dachu Północnej. Jednak nie obejdzie się bez niespodzianek. Zaczęło się odliczanie do Halloween, czyli najstraszliwszego święta w roku!

Halloween w Dyniowym Ogrodzie na dachu Północnej

Jakie uczucia towarzyszą Wam podczas oglądania horrorów? Jesteśmy ciekawi, zaintrygowani, a jednak się boimy. Każdy lubi poczuć adrenalinę. U nas to możliwe, bo Dyniowy Ogród zamieni się w Nawiedzony Dyniowy Ogród.

Strachy, duchy, czarownice i postaci z horrorów już od 28 października zawitają do ogrodu. Będą straszyć, zaskakiwać, ale i… pozować do zdjęć. Niezwykła atmosfera magii i niewyjaśnionych zjawisk będzie Wam towarzyszyła aż do Halloween.

Dyniowy Ogród na dachu działa do 31 października.

Tych, którzy mają ochotę na prawdziwy dreszcz emocji, zapraszamy do Black Maze 2: Labirynt Strachu! Otwieramy już 28 października!

Dla zawodowych fotografów

Jesteś fotografem? Szukasz idealnej scenerii jesiennej do zdjęć klientów? Zgłoś się do Patrycji Bucior patrycja.bucior@gtcgroup.com, która wskaże, jak możesz zrealizować sesję w naszym Dyniowym ogrodzie.

 

REGULAMIN DYNIOWEGO OGRODU

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także