Wydarzenia

-

Dzień Dziecka w stanie nieważkości

Przyjdź, zobacz i odleć w kosmos. Aż 4 dni nieziemskiej zabawy czekają na najmłodszych w Północnej!

W dniach od 1 do 4 czerwca przed Północną pojawią się niezwykłe dmuchańce – utrzymane w bajkowym klimacie podróży międzygwiezdnych. To zapowiedź świetnej zabawy i pomysł na spędzenie tego wyjątkowego czasu razem. Przekonajcie się, że tutaj prawa fizyki nie obowiązują!

Będzie zjeżdżalnia Kosmos, tor przeszkód Planety i dmuchana Kula Kosmiczna, ale to nie wszystko, bo ci bardziej przyziemni mogą wsiąść do kolejki szynowej, albo spokojnie popływać w wypełnionym wodą basenie na łódeczce poruszanej za pomocą korbki.

Dmuchańce to dopiero początek dobrej zabawy, bo pomysłów na spędzenie Dnia Dziecka jest wiele! Zróbcie wspólnie zakupy przed zbliżającymi się wakacjami, spróbujcie wyśmienitych lodów w naszych restauracjach, obejrzyjcie ciekawy seans w kinie.

Zapraszamy na dmuchańce w Północnej w dniach: 1 – 4 czerwca, w godz. od 12:00 do 20:00.

Miejsce: parking zewnętrzny przy ul. Trakt Nadwiślański oraz przy wejściu obok Bierhalle.

Wstęp bezpłatny.

Limity wiekowe atrakcji: zjeżdżalnia – od 5 do 15 lat, tor przeszkód – od 6 do 18 lat, kosmiczna kula oraz kolejka – od 3 do 12 lat, łódeczki – od 5 do 12 lat.

Podczas korzystania z atrakcji obowiązuje regulamin. Należy stosować się do poleceń obsługi. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, mogą być wprowadzone ograniczenia w działaniu atrakcji.

1 czerwca w ogrodach na dachu

Popołudnie pełne wrażeń w Dzień Dziecka? Oczywiście! Na specjalne atrakcje zapraszamy we czwartek do ogrodów na dachu Północnej, gdzie w godzinach 16:00-20:00 na najmłodszych czekać będzie zespół specjalistów od robienia tatuaży, malowania buziek i zabaw z giga bańkami mydlanymi a o najlepsze muzyczne tło zadba tego dnia DJ!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także