Wydarzenia

-

Epoka Lodowcowa w Północnej

W lutym Galeria Północna zaprasza na… Północ – do Epoki Lodowcowej. Jest ona pełna wesołych Eskimosów, którzy w swoich igloo skrywają mnóstwo zabaw i niespodzianek, a nawet zorzę polarną!

Bez cofania czasu i dalekiej wyprawy dzieci zobaczą, jak wyglądało życie w epoce lodowcowej. Już 11 lutego swoje podwoje otworzy przed nimi prawdziwe lodowe miasteczko inspirowane mieszkańcami dalekiej Północy. Będą lodowe domki igloo, zorza polarna oraz gry i zabawy naśladujące dawne zwyczaje.

Jak Eskimosi spędzali czas, gdy wkoło panował ogromny mróz, a ziemia skuta była lodem? Na pewno grali w gry!

Lodowe domki to interaktywne stanowiska, w których można grać i bawić się na różne sposoby. W jednym z nich na sklepieniu pojawia się zorza polarna, której magiczne barwy pomogą wyobrazić sobie najmłodszym noc spędzaną pod polarnym niebem. Inny domek skrywa lodową podłogę, spod której wydobywa się tajemnicze światło. Co kryje igloo? Dzieciaki będą musiały wysilić zmysły, by znaleźć wszystkie zamarznięte przedmioty.

Jeśli zima, śnieg i mróz, to musi być też… bitwa śnieżna! Tu liczy się zręczność, celność i opanowanie. Dzieci będą mogły porzucać śnieżkami w specjalnie zaprojektowaną lodową ściankę, a na końcu dostaną dyplom z wynikiem, jaki uzyskały.

Nasi eskimoscy opiekunowie zadbają, by najmłodsi nie nudzili się nawet przez minutę. Wśród atrakcji będzie także wyławianie rybek z przerębla, zdjęcia na lodowym tronie oraz kolorowanki i zgadywanki. Dla odwiedzających miasteczko mamy też przygotowane przebrania, których pozazdrościłby im niejeden Eskimos.

Niezła zabawa przyciągnęła gości z bieguna południowego – odwiedzą nas nawet pingwiny.

Czy spotkacie je i niedźwiedzia polarnego? Sprawdźcie!

Epoka Lodowcowa w Północnej w dniach od 11 do 25 lutego, czynna w godz.: 10.00–18.00.

Do udziału w zabawie zapraszamy także grupy zorganizowane. Wizyta w strefie Epoki Lodowcowej trwa około 60 min. Grupa może liczyć maksymalnie 30 dzieci w wieku 4-12 lat. W celu rezerwacji terminu dla grup zorganizowanych prosimy o kontakt telefoniczny 539-983-568.

 

Od godziny 15:00 do 18:00 maksymalny czas zabawy w strefie wynosi 30 min. 

 

Miejsce: parter, przy sklepie RESERVED

Wstęp bezpłatny

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także