Wydarzenia

-

Ferie w Północnej z pomysłem

Już 13 lutego rozpoczynają się ferie w woj. mazowieckim! Wykorzystajcie ten czas do ostatniej chwili. To ulubiony okres dla tysięcy uczniów, którzy w środku zimy mają chwilę dla siebie, by odpocząć i spędzić czas na ulubionej rozrywce. Dla nich mamy wiele atrakcji. Zobaczcie feryjny rozkład jazdy Północnej!

Sale zabaw „Fikołki”

Rozrywkowo i sportowo. Sale zabaw „Fikołki” przygotowały bogaty program półkolonii, a w nim m.in. spotkania z iluzjonistą. Dzieci będą mogły wziąć udział w eksperymentach, a także zabawach edukacyjnych. Oprócz tego organizowane są warsztaty plastyczne oraz zajęcia kulinarne. Dla dzieci, które chcą się poruszać i spędzić czas bardziej aktywnie, opiekunowie przewidzieli gimnastykę i zajęcia ruchowe. Na tym nie koniec! Sprawdźcie szczegóły na:

Sale zabaw „Fikołki” TUTAJ>>

Roztańczone półkolonie w Egurrola Dance Studio

Dziecko nie musi być entuzjastą tańca, wystarczy, że lubi się ruszać! Dla początkujących i tych odrobinę bardziej zaawansowanych Egurrola Dance Studio przygotowało atrakcyjne półkolonie. Każdy dzień wypełnia taniec w najróżniejszej formie, który dostarczy najmłodszym dużo pozytywnej energii. Oprócz tego na dzieciaki czekają wspólne zabawy i integracja z rówieśnikami. Więcej informacji poniżej:

Egurolla Dance Studio TUTAJ>>

Ferie w kinie Cinema City

Oferta rodzinna w Cinema City została specjalnie tak przygotowana, by dostarczyć rozrywki zarówno tym młodszym, jak i tym starszym. Na wielkim ekranie zobaczycie m.in. film „Pimi z Krainy Tygrysów” i animacje „Kot w butach: Ostatnie życzenie”, „Zadziwiający kot Maurycy” oraz „Mumie”, a także „Szczęście Mikołajka”. To niezwykła okazja, by spędzić ten czas w rodzinnym gronie i zobaczyć bajki, które dadzą tematy do rozmów i rozmyślań podczas wspólnie spędzanego czasu. Szczegóły poniżej:

Cinema City TUTAJ>>

Wystawa najdroższych obrazów świata

To wydarzenie, którego przegapić nie można! Wierne repliki najdroższych obrazów świata zebrane pod jednym dachem, których wartość szacuje się na przeszło 2,5 miliarda dolarów! Są tu arcydzieła takich twórców, jak: Leonardo da Vinci, Vincent van Gogh, Willem de Kooning, Francis Bacon, Jackson Pollock czy Pablo Picasso. Najpiękniejsze i najcenniejsze, a do tego – do zobaczenia z bardzo bliska. To inspirująca przygoda, podczas której najmłodsi poznają fragment historii sztuki, ale też ciekawostki o tych pasjonujących arcydziełach. Wystawa trwa do 12 marca.

Wystawa najdroższych obrazów świata TUTAJ>>

Ferie w Epoce Lodowcowej

Eskimosi nie mieli łatwego życia. Otaczało ich przejmujące zimno i ziemia skuta lodem, ale na pewno pomysłów na dobrą zabawę im nie brakowało. Dzieciaki w naszej lodowej krainie będą mogły zobaczyć igloo, zorzę polarną i wziąć udział w intrygujących rozrywkach: obejrzeć magiczne światła pod lodową krą, łowić rybki z przerębla, szukać tajemniczych przedmiotów w zmrożonym domku z lodu, a także rzucać śnieżkami do celu. Epoka Lodowcowa w Północnej już od 11 do 26 lutego. Wstęp bezpłatny.

Epoka Lodowcowa TUTAJ>>

Garażówka w Północnej

To już nasza mała tradycja, że wyprzedaż garażowa gości w Północnej. Dla odkrywców, poszukiwaczy i dla tych, którzy chcą ciekawie spędzić czas. W niedzielę 19 lutego zaprosimy Was do odkrywania skarbów. Ponad setka sprzedawców wystawi swoje nietuzinkowe przedmioty: od srebrnych łyżeczek, poprzez ubrania, płyty, książki i gry, aż po dekoracje do domu z duszą. Zaznacz ten termin w swoim kalendarzu!

Garażówka w Północnej TUTAJ>>

Pomysły na ferie w Północnej

Północna to doskonałe miejsce na spędzenie czasu razem z rodziną. Jak? Pomysłów jest tak wiele, że trudno wymienić wszystkie: wspólne zakupy i poszukiwanie ciekawych książek, które zainspirują dziecko i rozwiną jego wyobraźnię. A może bardziej na sportowo? W naszych sklepach znajdziecie nie tylko stylowe dresy, ale też sprzęt do domowych ćwiczeń. A może chcecie zjeść coś dobrego? Mamy ponad 20 restauracji i punktów gastronomicznych, które zaspokoją podniebienie nie tylko łakomczucha, ale także osób o wyszukanym guście.

Na pasażu Północnej znajdziecie miejsca zabaw dla dzieci, w których mogą pobrykać i pobawić się w bezpieczny sposób. Na poziomie -2 czeka na nie także minipark linowy.

Od 1 lutego Galeria Północna przybierze barwy walentynkowe! To święto zakochanych, które dostarcza sporą dawkę ciepła w samym środku mroźnej zimy. Odwiedźcie nasz mostek zakochanych pod rzeźbą „Wir” i zróbcie sobie zdjęcia w tej uroczej scenerii.

Walentynki w Północnej TUTAJ>>

Północna to miejsce pełne pomysłów na niezapomniane ferie. Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także