Wydarzenia

-

Konkurs Ogród Wróżek - wygrajcie nawet 4000 zł

Co? Konkurs „Ogrody wróżek”

Zgłoszenie lub wykonanie prac konkursowych: 22 czerwca 2024 r. od godz. 12:00 do 18:00. W pobliżu Super-Pharm

Głosowanie na najlepsze prace: 24 czerwca – 8 lipca 2024 r. na stronie Galerii Północnej na Facebooku

Wystawa prac konkursowych: 24 czerwca - 1 lipca 2024 r., obok Drogerii Super Pharm

Ogłoszenie wyników: do 12 lipca 2024 r. na stronie Galerii Północnej na Facebooku

Dla kogo? Dla rodzin

 

Czy słyszeliście o Ogrodzie Wróżek lub Fairy Garden? To miejsce, w którym świat fantazji, magii i czarów śmiało przenika do świata realnego, tworząc urzekające roślinne kompozycje, ale… w miniaturze.

Jeśli lubicie majsterkować, pasjonuje Was DIY lub po prostu szukacie pomysłu na spędzanie wolnego czasu, podrzucamy świetny pomysł: stwórzcie własny Ogród Wróżek i weźcie udział w naszym zaczarowanym konkursie! Oto zasady.

 

Zasady i nagrody

Są dwa sposoby zgłoszenia swojego udziału w konkursie:

1.    Wykonajcie prace konkursowe w domu i przynieście je do Galerii Północnej.  . Elementy jakie muszą znaleźć się w pracy konkursowej:

¾    Doniczka o średnicy co najmniej 30 cm, najlepiej w kształcie misy, wypełniona keremzytem, następnie podłożem, na podstawce.

¾    W doniczce zasadzone drobne rośliny i kwiaty takie jak: sukulenty, karmnik ościsty, fiołki, zioła, jednoroczne bratki, kaktusy, rojniki, mchy i inne.

¾    Drobne dekoracje i akcesoria takie jak: małe ławeczki, stoliki, latarnie, mini figurki wróżek, kamienie, muszle, drewniane płotki, i inne.

2.    Stwórzcie unikalny projekt z dekoracji i materiałów zapewnionych przez nas. Zapraszamy 30 chętnych drużyn. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Czekamy na prace konkursowe i drużyny 22 czerwca 2024 r. w pobliżu Drogerii Super-Pharm, w godz. 12:00-18:00 lub do wyczerpania puli 30 zestawów.  Decyduje kolejność zgłoszeń.

Partnerem wydarzenia jest Sala Zabaw Fikołki, której animatorzy tego dnia umalują dzieciakom buźki i wręczą fantazyjnie skręcone balony. 

Jest o co walczyć, bo zdobywcy miejsc na podium otrzymają nagrody w postaci wartościowych kart podarunkowych do Północnej:

1.    4000 zł,

2.    2000 zł,

3.    1000 zł.

Ze zgłoszonych prac stworzymy wystawę, natomiast zwycięzców wybiorą uczestnicy głosowania na naszej stronie na Facebooku. Głosowanie odbędzie się w dniach 24 czerwca – 8 lipca 2024 r. Wyniki konkursu ogłosimy do 12 lipca 2024 r.

Szukacie inspiracji i informacji, jak stworzyć ogród wróżek – zachęcamy do wertowania internetu, a my podsyłamy kilka podpowiedzi.

Inspiracja nr 1

Inspiracja nr 2

Inspiracja nr 3

Zapraszamy do zabawy!

Regulamin konkursu>>

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także