Wydarzenia

-

Nastrojowo w Ogrodach Północnej

Styl boho oddaje to, co najpiękniejsze w obcowaniu człowieka z naturą; buduje wrażenie stworzonego muśnięciami wiatru i malowanego paletą barw Ziemi. Nie bez powodu więc wybraliśmy ten motyw, by zdobił Ogrody Północnej .

Piknik na dachu

Wiosnę witamy na łonie natury, ale w miejscu nietypowym, bo na naszym dachu stworzymy klimat, w którym można kompletnie się zatracić i wyrwać ze zgiełku miasta. Ogrody na dachu Północnej inaugurują sezon piknikiem inspirowanym naturą i stylem boho.  

Piknik w będzie okazją nie tylko do tego, by wypocząć, ale też chłonąć klimat wiosny – za sprawą warsztatów. Nauczymy Was, jak samemu wykonać las w słoiku czy wypleść własbą makramę. Zauroczeni budzącą się do życia aurą przygotują bomby kwiatowe, a ci, którzy lubią łączyć trendy i ekologię, udekorują własne torby na zakupy. Pod wieczór zaprosimy Was też do wspólnego wyplatania wianków oraz na set string artu, czyli tworzenia opasek i innych ozdób z kolorowych sznureczków.

Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy, które będą wymagały odrobinę sprytu: wyścigi w jutowych workach, grę badmintona czy bieg z piłeczką. Z kolei zachwyt na buziach dzieci (i dorosłych na pewno także) wzbudzą bańki mydlane XXL.

Muzyczny relaks

Choć dźwięki natury są najpiękniejsze, to w naszych ogrodach znajdą się również atrakcje dla melomanów. W sobotę o Wasze wrażenia muzyczne zadbamy za sprawą koncertów pianistycznych. Temat? Muzyka filmow - prawdziwe przeboje soundtracków! A już o 19.00, tego samego dnia, wystąpi kojące zmysły Gentle Jazz Trio.

Boho zagości w Ogrodach na dachu

Boho to wszechobecne nawiązania do natury: nie tylko stylem, kształtem czy formą, ale także materiałem i barwą. Pióro, które zgubił ptak, przyozdobi łapacz snów, a kawałek lnu stanie się dekoracyjną poszewką. Właśnie dlatego wybraliśmy ten motyw, by od 13 do 28 maja zdobił nasze Ogrody.

Zapraszamy na piknik w dniach 13 i 14 maja (sobota, niedziela) od 13.00 do 21.00.

Ramówka 13 i 14 maja:

  • warsztaty tworzenia lasu w słoiku i makram: 13.00–15.00,
  • warsztaty tworzenia bomb kwiatowych i dekorowania toreb na zakupy: 15.30–17.30,
  • warsztaty tworzenia opasek i wianków na głowę i string art: 18.00–20.00.

Sobota 13 maja:

  • koncerty pianistyczne,
  • występ Gentle Jazz Trio: 19.00.

 

Dodatkowe atrakcje podczas pikniku zapewnią również sklepy Galerii Północnej. W sobotę Sala Zabaw Fikołki poprowadzi animacje dla najmłodszych, barwnie umaluje buziaki dzieciaków i zaprosi je na balonowe warsztaty lub do wykonania pamiątkowego tatuażu.

Nagrody - niespodzianki w konkursach przekażą:

  • Burger King - sieć oferująca przepyszne burgery
  • Homla - pełna pięknych mebli i dekoracji dla domu
  • Junior - sklep pełen zabawek
  • Puma - jedna z wiodących marek sportowych, w nowej lokalizacji na parterze 

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także