Wydarzenia

-

Oficjalna Strefa Kibica FIFA World CUP™ Qatar 2022 w Bierhalle

Wszystkie mecze mundialu na żywo, codzienne inne danie dnia oraz specjalna oferta na wynos dla tych, którzy nie mogą kibicować wspólnie z nami drużynom piłkarskim z całego świata!

 

Strefa Kibica w Bierhalle w Galerii Północnej to idealna propozycja dla osób lubiących wspólne przeżywanie sportowych emocji na najwyższym poziomie. Na antresoli możemy komfortowo pomieścić kilkadziesiąt osób, a wysokiej jakości telewizory i wygodne miejsca do siedzenia zapewnią niezapomniane wrażenia ze wspólnego kibicowania. Sportowe emocje zaostrzają apetyt, dlatego też z myślą o głodnych i spragnionych przygotowaliśmy codziennie inną promocję (ceny za danie główne zaczynają się już od 25 zł) oraz specjalnie na tę okazje stworzyliśmy dostępne tylko w Galerii Północnej piwo Bierhalle Lager Północny™. Z kolei dla osób preferujących kibicowanie w domu przegotowaliśmy wyjątkowe zestawy kibica dostępne na wynos, gdzie zniżki sięgają nawet 50%!

 

Wejście do Strefy Kibica jest bezpłatne, ze względu jednak na ograniczoną ilość miejsc konieczne może być dokonanie wcześniejszej rezerwacji pod nr telefonu 601 677 937

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także