Wydarzenia

-

Północna na święta

Spotkanie ze św. Mikołajem, Świąteczna Poczta, warsztaty tworzenia ozdób choinkowych i dekoracji pierniczków, kreatywne zabawy w fabryce elfów, a na koniec koncert świątecznych przebojów. Grudzień w Północnej zapowiada się magicznie!

W swoim napiętym harmonogramie św. Mikołaj znalazł czas, by zajrzeć do Północnej i wysłuchać życzeń odwiedzających go dzieci. Zasiądzie na swoim majestatycznym tronie w otoczeniu wesołych elfów i spotka się z najmłodszymi. Odwiedzające go dzieci będą mogły opowiedzieć mu o wymarzonych prezentach, a po emocjonującej pogawędce otrzymają dyplomy na potwierdzenie tej wyjątkowej wizyty oraz słodkie upominki. To jedyna szansa w roku, by spotkać wyjątkowego gościa z bieguna Północnego!

Spotkanie ze św. Mikołajem: 6 grudnia (środa), godz.15.00-19.00

 

Stanowisko Świątecznej Poczty i warsztaty

Kto nie zdążył na spotkanie ze św. Mikołajem, niech się nie zniechęca! List napisany na świątecznej papeterii, niesiony magicznym wiatrem, na pewno znajdzie drogę do adresata, który już pewnie szykuje zaprzęg z reniferami. Trochę w tym pomoże nasza Świąteczna Poczta.

List gotowy, więc można zabrać się za przedświąteczne przygotowania: wspólnie stworzymy ozdoby i udekorujemy pierniczki. Nic tak przecież nie tworzy atmosfery, jak wspólne ozdabianie bombek, które później zawisną na domowej choince. Czy ktoś wspominał o pierniczkach? Tak! Będą i one! Warsztaty z kreatywnego lukrowania pachnących pierniczków pod okiem doświadczonych plastyczek pomogą stworzyć najmłodszym unikalne, świąteczne wzory. Ale za to, czy pierniczki dotrwają niezjedzone do świąt – nie ręczymy. ;)

Świąteczna Poczta i warsztaty: 6–10 grudnia, śr.- pt. 15.00-19.00, weekend 12.00-19.00

 

Fabryka elfów

O tej porze roku fabryka pracuje na najwyższych obrotach, by zapewnić zabawki dla każdego dziecka. Może warto elfom pomóc? Zajrzyjcie do świątecznej fabryki i nauczcie się, jak robić najpiękniejsze ozdoby i wyjątkowe zabawki w zimowym klimacie. Bałwanek, kula śnieżna, nastrojowy lampion, dekoracje choinkowe z recyklingu, a dla wyjątkowych odbiorców – kartki z życzeniami. We wszystkim pomogą zręczne i pomysłowe elfy. W elfiej fabryce nie zabraknie wszelkiego typu potrzebnych materiałów, więc ograniczeniem jest tylko wyobraźnia najmłodszych. Dołączcie do elfów, by jak najlepiej przygotować się do świąt!

Fabryka elfów: 13–17 grudnia, śr.-pt. 15.00–19.00, weekend  12.00–19.00

 

Koncert świątecznych przebojów

Przy pachnących pierniczkach i w otoczeniu nastrojowych ozdób rozbrzmiewać będą najpopularniejsze świąteczne przeboje: All I want for Christmas is You, Snowman, Underneath the Tree, Santa tell me, Rockin' around the Christmas Tree czy Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow! Słowa tych piosenek zna prawie każdy i na pewno niejednego skłonią do kołysania się w rytm radosnych dźwięków. Koncert w Północnej umili przedświąteczne przygotowania, a przecież do świąt coraz bliżej!

Koncert świąteczny w Północnej: 17 grudnia, godz. 14.00

 

Wszystkie wydarzenia odbywają się na parterze – przy choinkowym domku, obok drogerii Super-Pharm


Zapraszamy najmłodszych i tych starszych do udziału w przedświątecznych przygotowaniach z Północną!

 

Uwaga! Z ostatniej chwili!

23 grudnia (sobota), w godz. 12:00-18:00 na pasażach galerii spotkacie…paradę świąteczną! Północną odwiedzi wykfalifikowana ekipa elfów – szczudlarzy i akrobatów.

Ich niezwykłe talenty z pewnością zachwycą niejedną osobę, niezależnie od wieku. Dołączcie do wesołych elfów i wspólnie róbcie pamiątkowe zdjęcia!

Psst..tego dnia dzieciaki dostaną od naszych elfów świąteczne lizaki.

Niech trwa magia świąt!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także