Wydarzenia

-

Romantyczny luty w Północnej

Co? Walentynkowa strefa

Kiedy? 1–29 lutego

Gdzie? Strefa w pobliżu rzeźby Wir

Dla kogo? Dla każdego

I choć nie potrafię tańczyć, to ty nadasz mi rytm. Dzisiaj tańczymy salsę. Dzisiaj tańczymy rumbę – śpiewają Doda i Smolasty w swoim wspólnym przeboju, a w jakim rytmie biją Wasze serca, jakie melodie wygrywają? W Północnej nieraz na pewno zabiją mocniej, bo przez cały miesiąc nie damy Wam zapomnieć, że luty to miesiąc miłości <3 ! 

Dajcie się wciągnąć w romantyczny wir miłości. Ikoniczna rzeźba o tej nazwie będzie centrum walentynkowej strefy w Północnej. Przyciągnie Was pulsującą czerwienią i migotaniem nastrojowych świateł. A co w strefie?

Romantyczna atmosfera udzieli się każdemu, kto do niej zawita. Tunel miłości wypełniony setkami światełek, megafotele w kształcie serca i drzewko miłości, na którym zawiesicie pozdrowienia, sekretne wyznanie miłości czy zaproszenie na randkę.

Walentynkowa strefa w Północnej to miejsce spotkań dla zakochanych i idealna lokalizacja dla klimatycznych fotek czy nagrywek na sociale. Rolka na insta eksploduje od lajków!

Jeśli szukacie pomysłu na udane i romantyczne walentynki, to dobrze trafiliście: kino, restauracja, smakowity deser i zakupy upominków dla zakochanych – to wszystko znajdziecie w Północnej.

Strefa czeka na Was do 29 lutego. Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także