Wydarzenia

VIII Białołęcki Bieg Wolności

11 grudnia odbędzie się VIII Białołęcki Bieg Wolności, organizowany przez Urząd Dzielnicy Białołęka. Na linii startu stanie 500 zawodników. Bieg wraca na klasyczną trasę, która poprowadzona będzie wokół murów Aresztu Śledczego na dystansie 13 km w trzech okrążeniach po 4,33 km  Limit czasu to 120 minut, który pozwoli także debiutantom na spokojne dotarcie do mety. Warto też wiedzieć, że do zdobycia pamiątkowego medalu wystarczy pokonać jedną pętlę. Przed startem Biegu zaplanowana jest uroczystość, podczas której zostaną złożone wieńce przez Stowarzyszenie Wolnego Słowa pod tablicą upamiętniającą osoby osadzone i internowane w czasach stanu wojennego. 

VIII Białołęcki Bieg Wolności jest ostatnim etapem Białołęckiej Triady Biegowej, łączącej Bieg przez Most, Bieg Niepodległości na Białołęce oraz Białołęcki Bieg Wolności. Zapisy online są już otwarte i będą aktywne do wtorku 6 grudnia 2022 do godz. 23:59 lub do wyczerpania miejsc.

W sobotę, 10 grudnia 2022 w godz. 11:00-15:00 zapraszamy wszystkich uczestników biegu do Galerii Północnej po odbiór pakietów startowych.

Biuro Zawodów będzie zlokalizowane na parterze galerii, niedaleko Punktu Informacji.

Szczegółowe informacje TUTAJ>>

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także