Події

-

Ogrody Północnej dla ducha, ciała i umysłu

Muzyka, literatura, ćwiczenia i coś na ząb. Zapraszamy na cykl wydarzeń kulturalnych w otoczeniu zieleni naszych ogrodów.  Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy! 

Z natury muzycznie

Czy jest lepsze miejsce na słuchanie muzyki niż otoczenie zieleni i bliskość natury? My jesteśmy zdania, że nie ma! Zatem to właśnie w ogrodach na dachu posłuchacie na żywo występów artystycznych w wersji instrumentalnej. Pianino, gitara, a może skrzypce?  Każdy tydzień to inny muzyczny motyw przewodni. Zobaczcie,  co będzie grane!

SIERPIEŃ

  • 9-12 sierpnia: Muzyka filmowa
  • 16-19 sierpnia: Nieśmiertelny Jazz.
  • 23-26 sierpnia: Muzyczna niespodzianka
  • 30 sierpnia – 2 września: Muzyczne zakończenie wakacji.

Koncertom można się przysłuchiwać od środy do soboty w godzinach: 17.00-18.00 i 19.00-20.00. W przypadku złej pogody koncerty zostaną przeniesione na foodcourt, wewnątrz Północnej.

 

Wieczory ze smakiem i DJ-em

Beza Krówka i Grill%Beer nakręcają letnie wieczory w ogrodach! W prawdziwie wakacyjny vibe wprowadzi Was DJ. To oznacza, że będzie okazja nie tylko zjeść coś dobrego, ale spędzić ten czas naprawdę w świetnej atmosferze. Na smakołyki przy niezłej nutce zapraszamy w piątki i soboty, od 20.00 do 23.00.

SIERPIEŃ
Piątki: 11, 18, 25. Soboty: 12, 19, 26.

W przypadku złej pogody atrakcja zostanie odwołana.

 

Wakacyjne czytanki na żywo

Czytasz książki, słuchasz audiobooków, a może przeglądasz ebooki? Miłośnicy literatury, i nie tylko, będą wniebowzięci, bo przygotowaliśmy czytanie książek na żywo. Inspirujące, wciągające i niezwykle intrygujące historie wypełnią ogrody na dachu Północnej.

Książki czytamy w dni powszednie w godzinach: 14.00 – 16.00.

W przypadku złej pogody czytanie na żywo będą przeniesione na foodcourt, niedaleko wyjścia na ogrody.

 

Joga na trawie ze Zdrofitem

Joga to ćwiczenia, które poprawiają elastyczność, zakres ruchu stawów i zmniejszają dolegliwości bólowe (chociażby po całym dniu przed komputerem!). Poprzez wykonywanie asan polepszamy także koncentrację i ćwiczymy oddech, stając się bardziej świadomymi swojego ciała. Joga to też redukcja stresu oraz napięcia, który towarzyszy nam niemal cały czas. Będzie to więc doskonała okazja, by nad tym wszystkim popracować.

W naszych ogrodach czekać będą na Was profesjonalni instruktorzy z klubu fintess Zdrofit,  którzy pokażą o co chodzi z tą jogą. I początkujący, i ci bardziej zaawansowani mogą dołączyć!

Na bezpłatne zajęcia jogi zapraszamy w soboty i niedziele (również niehandlowe), w godz.: 10.30 – 11.30 i 12.00 – 13.00.

Pamiętajcie o zabraniu maty do ćwiczeń, kremu z filtrem i o odpowiednim nawodnieniu.

Zajęcia z jogi mogą zostać odwołane, jeśli pogoda nie dopisze.

Wszystkie atrakcje i zajęcia jogi są bezpłatne.

 

Na kulturalne akcenty w ogrodach na dachu zapraszamy przez całe lato!

Підпишіться на нашу розсилку

Дізнайтеся про найважливіші події, останні акції та спеціальні акції.

Дивіться також: