прес-релізи

Galeria Północna notuje wzrost wskaźnika odwiedzin

Rośnie footfall Galerii Północnej. Tylko w styczniu br. obiekt odwiedziło aż o 4,7 proc. więcej klientów niż w analogicznym okresie przed rokiem. Tak dobry wynik umacnia trend zwyżkowy, jaki w Północnej obserwuje się od dłuższego czasu. W 2023 roku galeria zanotowała rok do roku wzrost footfall’u na poziomie 4,2 proc., a więc zbliżonym do podawanego dla całego rynku przez PRCH Footfall Density Index.

Більше

Łowcy vintage, szykujcie się. W niedzielę garażówka w Galerii Północnej

Tysiące używanych książek, ortaliony i cekiny z lat 80-tych oraz ukryte w kartonach dizajnerskie perełki za kilka złotych. Już w niedzielę do Galerii Północnej zawita wyprzedaż garażowa.

Більше

W Galerii Północnej organizują casting do Miss Polonia

Konkurs Miss Polonia jest organizowany już od 95 lat, co czyni go jednym z najstarszych na świecie. Teraz dziewczyny z całej Polski ubiegające się o ten tytuł, mają kolejną szansę zdobycia upragnionej korony.

Більше

Garażówki w Północnej przyciągnęły w 2023 r. 131 tys. odwiedzających i ponad 1,3 tys. sprzedawców

Organizowane od dwóch lat w Galerii Północnej wyprzedaże garażowe stały się jednym z ważniejszych działań proekologicznych obiektu i integrujących społeczność lokalną, skutecznie popularyzując nie tylko zjawisko mody cyrkularnej, ale przede wszystkim podejście less waste. Na 2024 obiekt zapowiada kolejne dwanaście edycji popularnego wydarzenia.

Більше

Oferta Galerii Północnej zyska sklep marki JYSK

Galeria Północna wzmacnia swoją ofertę handlową w segmencie wyposażenia wnętrz. Dział leasingu GTC SA podpisał właśnie umowę najmu z popularną międzynarodową siecią sklepów JYSK, będącą jednym z rynkowych liderów. Marka, która w warszawskiej galerii zadebiutować ma wiosną tego roku, zajmie lokal o powierzchni aż 1,5 tys. m kw. Tym samym będzie to największy sklep z ofertą wyposażenia wnętrz w Północnej.

Більше

Контакт
для преси

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background