прес-релізи

Znane marki doceniają potencjał Galerii Północnej

Północna zamyka sezon letni z serią przedłużonych umów, które objęły ponad 3,1 tys. m kw. powierzchni najmu, a także z nowymi otwarciami, które wzmacniają segmenty m.in. dla dzieci i spożywczy.

Більше

Północna chłonie trendy i umacnia się na rynku

W dobie ewolucji branży retail centra handlowe coraz lepiej wykorzystują swój potencjał. Otwarte są także na nowe trendy i zmiany, jakie zachodzą w otoczeniu. Przykładem jest Galeria Północna. Obiekt nie tylko skutecznie oparł się wyzwaniom, ale umacnia się dzięki własnemu rozwojowi i ekspansji dzielnicy, w której się znajduje. O kondycji rynku, galerii i jej otoczenia mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Północnej oraz Head of Retail in Poland w GTC S.A.

Більше

Galeria Północna partnerem głównym warszawskiego „Biegu przez Most”

Galeria Północna wspiera jedną z największych imprez sportowych na Białołęce – „Bieg przez Most”. Już po raz 7 obiekt został partnerem głównym wydarzenia organizowanego przez Urząd Dzielnicy Białołęka. Zaplanowane na 10 września zmagania odbywają się po raz dziesiąty.

Більше

Dynamiczny rozwój Białołęki atutem Galerii Północnej

Białołęka zyskuje nowe inwestycje i mieszkańców, a Północna - klientów. Ale nie tylko rozwój dzielnicy pozytywnie wpływa na obiekt. Rośnie także rynek galerii, który obejmuje już swoim zasięgiem ponad 1 mln mieszkańców Warszawy i okolic. O roli dzielnicy, poszerzającym się catchmencie i potencjale Północnej opowiada Roman Bugajczyk, dyrektor obiektu.

Більше

Galeria Północna przyciąga turystów. Wakacje przynoszą rekordową frekwencję w ogrodach na dachu

Ogrody na dachu Galerii Północnej stały się popularną wakacyjną atrakcją, która przyciąga nie tylko warszawiaków, ale także przyjezdnych i turystów. Tylko w lipcu zieloną przestrzeń na dachu, która ma aż 5 tys. m kw., odwiedziły dokładnie 84183 osoby. W porównaniu do lipca ubiegłego roku frekwencja wzrosła tu o 10%, a w zestawieniu z lipcem 2019 r., czyli przed pandemią, aż o 20%.

Більше

Контакт
для преси

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background