Події

-

Przeżyj galaktyczną przygodę w Północnej

Nawet w najbardziej odległych zakątkach galaktyki nigdy nie jest spokojnie. Są jednak bohaterowie, którzy dzielnie stawiają czoła siłom zła. Czy chcecie do nich dołączyć?

Zapraszamy Was do odkrycia filmowego świata Gwiezdnych Przygód – Star Adventure® – pełnego technologii nie z tej Ziemi, kosmicznych wrażeń i kultowych postaci.

Star Adventure® w Północnej to wciągająca wystawa, na której zobaczycie ogromny, niemal 10-metrowy statek kosmiczny T-65F i jego kokpit. To właśnie za sterami takiego myśliwca zasiadał bohaterski pilot, który stanął przeciw imperialnym silom i dał galaktyce nową nadzieję.

Czekają na Was roboty i postacie filmowe m.in.: sprytny droid nawigacyjny, bez którego wszechświat byłby dziś zupełnie innym miejscem,  a towarzyszy mu wierny przyjaciel, znany ze swojego zamiłowania przestrzegania protokołu. To one tworzą niezapomniany duet przyprawiający widzów o salwy śmiechu na sali kinowej. Nie zabraknie także czarnych charakterów, które na zawsze zmieniły oblicze filmu. Zobaczcie ich z bliska i przekonajcie się, czy naprawdę są tacy straszni.  

Nad wystawą góruje, sięgająca ponad 4 metrów, bojowa maszyna krocząca. Oprócz tego obejrzycie znany śmigacz w zimowej scenerii, a także wyjątkowe elementy scenografii, jak słynna „płaskorzeźba” zdobiąca pałacowe lochy i wejście do tajemniczego bunkra. To świetna okazja do zrobienia selfie!

Wystawa Star Adventure® to obowiązkowy punkt dla fanów kina, powieści science fiction, ale też świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu.

Wystawa trwa od 24 sierpnia do 24 września w godzinach otwarcia Północnej.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny. Znajdziecie ją na parterze, obok Super Pharm, H&M i Reserved.

Zapraszamy!  

Підпишіться на нашу розсилку

Дізнайтеся про найважливіші події, останні акції та спеціальні акції.

Дивіться також: