Komunikaty prasowe

Hip-hop rozbuja Galerię Północną

Chociaż najmłodsi z nich mają zaledwie 9 lat, pokonują konkurencję i podbijają parkiet. W Północnej będzie można zobaczyć niecodzienne zmagania tancerzy!

Utalentowani tancerze ze szkół Egurrola Dance Studio pokażą swoje umiejętności w Północnej. Już w najbliższą sobotę, czyli 22 października, w galerii odbędzie się turniej Warsaw Championships.

Na scenie rywalizować będą najlepsze ekipy hip-hopowe, mające na swoim koncie liczne sukcesy. Publiczność obejrzy zarówno zmagania indywidualne tancerzy, jak również grupowe widowiska w wykonaniu streetowych formacji.

– Szykuje się prawdziwe show taneczne, w trakcie, którego będzie można podziwiać umiejętności niezwykle uzdolnionych młodych tancerzy, którzy tygodniami w swoich szkołach przygotowywali unikalne choreografie– mówi Barbara Andrzejewska, marketing manager w Galerii Północnej.

– Sobotni występ to dla nich okazja, aby pokazać się szerokiej publiczności, a także poddać swoje umiejętności ocenie trenerów i jurorów. Przed nami więc pełne emocji wydarzenie, którego nie może przegapić żaden fan tańca, a zwłaszcza hip-hopu – dodaje.

Na hip-hopie się jednak nie skończy, zapowiadają organizatorzy. Oprócz zmagań turniejowych, na scenie będzie można zobaczyć także pokazy przygotowane przez zespoły tańca jazzowego oraz disco dance z Egurrola Dance Studio Tarchomin.

Przed publicznością wystąpią 3 ekipy: Tarcho Team Kids - dziecięcy zespół tańca nowoczesnego, w którym występują tancerze mający od 8 do 12 lat, Tarcho Team Juniors, który ma na swoim koncie m.in. I miejsce na turnieju United Dance Arena 2020 oraz Jazz 2 Juniors, na który składa się grupa młodych tancerzy pasjonujących się techniką tańca jazzowego.

Warsaw Championships w Północnej to także świetna okazja, aby spotkać Agustina Egurrolę, zdobyć autograf i zrobić sobie pamiątkowe selfie. Ten uznany choreograf, tancerz i juror programów „You Can Dance” i „Dance, Dance, Dance”, będzie przypatrywał się tancerzom i im kibicował.

Dla tancerzy organizowane wydarzenie to szansa na to, aby podpatrzeć kolegów i koleżanki, nowe trendy i zjawiska w tańcu. Widzowie z kolei mają możliwość zobaczenia spektakularnych układów i zaskakujących pomysłowością choreografii. Warto więc zjawić się w sobotę w Północnej i dopingować. Nie zabraknie gorącej atmosfery – zachęca przedstawicielka galerii.

Warsaw Championships Egurrola Dance Studio to turniej zaliczany do Egurrola Dance League, Uczestnicy każdych zawodów walczą o trofea i punkty, które wliczają się do klasyfikacji generalnej. Organizatorem imprezy jest Egurrola Dance Studio.

To sieć szkół, w których pod okiem doświadczonych instruktorów, każdy – bez względu na wiek i umiejętności – może rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Dla jednych będzie to hobby, inni – przy większej dozie pracy i zaangażowania – mogą pójść profesjonalną ścieżką.

Udostępnij

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background

O Galerii Północnej

Galeria Północna to nowoczesna, rodzinna galeria handlowa w północnej części Warszawy, pierwsza czwartej generacji w tej części miasta. Mający 64,8 tys. m kw. obiekt stworzony został z myślą o osobach uwielbiających zakupy, ale także aktywną formę spędzania czasu wolnego. Na ofertę galerii, obejmującą aż 15 segmentów, składa się dziś niemal 200 najemców. Tenant-mix Północnej wypełniają tak znane marki jak m.in.: H&M, Reserved, Sinsay, Mango, Guess, Kappahl, TK Maxx, HalfPrice, Tatuum, New Yorker, Vistula, CCC, Deichmann, MODIVO x eobuwie.pl, 4F, Puma, New Balance, Intersport, Martes Sport, Wittchen, Tous, W.KRUK, Apart, Yes, Douglas, Rossmann, Sephora, Inglot, Empik, RTV Euro AGD, iSpot, Media Expert, Sony Center, Duka, home&you i Homla. Operatorem spożywczym galerii jest natomiast Carrefour. W centrum mieści się także fitness klub Zdrofit, 11-salowe kino Cinema City, a także 22 lokale gastronomiczne, które można znaleźć przy komfortowej strefie food court, w strefach relaksu na dachu, ale także przy alejach handlowych.  Galeria Północna to centrum handlowe w stolicy posiadające największy  ogród na dachu, w którym można znaleźć m.in. unikalną w skali światowej tężnię solankową, ogromne murale, w tym 3D i place zabaw dla dzieci. W obiekcie można podziwiać także światowej klasy sztukę -  w centralnym punkcie galerii wznosi się najwyższa w Polsce, 22-metrowa rzeźba ze stali nierdzewnej „Wir” autorstwa Oskara Zięty. To także pierwszy obiekt w Warszawie zaprojektowany z tak dużą troską o środowisko, co potwierdza certyfikat LEED (Leadership in Energy & Environmental Design).

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu prawie 30 lat działalności, GTC wybudował w Europie Środkowo-Wschodniej 78 nowoczesnych obiektów biurowych i handlowych o wysokim standardzie, o łącznej powierzchni 1,4 mln m kw. Obecnie GTC aktywnie zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych, na który składa się 43 budynków komercyjnych oferujących ok. 754 tys. m kw. powierzchni biurowej i handlowej do wynajęcia w Polsce, Węgrzech, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 440 tys. m kw. powierzchni komercyjnej w stolicach Europy Środkowo Wschodniej, z których ponad 33 tys. m kw. są w trakcie budowy. Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.