Komunikaty prasowe

Galeria Północna przyciąga dzieci licznymi atrakcjami

Lekcje tańca, gra w cymbergaja i na symulatorze, zajęcia ruchowe dla kilkulatków, relaks w ogrodzie albo zabawa na placu zbaw w kształcie łodzi podwodnej. A może wypad do kina? W Północnej dzieci się nie nudzą! Propozycja galerii dla najmłodszych i całych rodzin jest coraz ciekawsza.

Więcej

Stara Mydlarnia zadebiutuje w Galerii Północnej

Galeria Północna już niebawem wzbogaci swoją ofertę o nowego najemcę z segmentu zdrowia i urody. Dział leasingu GTC podpisał właśnie umowę najmu z marką Stara Mydlarnia.

Więcej

Marki przedłużają umowy z Galerią Północną

Galeria Północna umacnia swoją pozycję na warszawskim rynku centrów handlowych. Tylko od początku tego roku aż 9-ciu wieloletnich najemców tego obiektu przedłużyło z nim umowy najmu. W sumie podpisane aneksy opiewają na 1627 kw. GLA

Więcej

Te ogrody na dachu warto odwiedzić Znajdziesz tu m.in. tężnię, kafejki i mural 3D

Ogrody na dachu Galerii Północnej są już otwarte. Od teraz aż do jesieni mieszkańcy Warszawy i okolicznych miejscowości mogą tu skorzystać m.in. dobrodziejstw tężni solankowej, ale także odwiedzić restauracje, place zabaw czy po prostu odpocząć wśród zieleni. To jedyne tego typu miejsce na Białołęce.

Więcej

Warszawa: Rowerzysto, tu warto być w weekend.

Na tym wydarzeniu powinien pojawić się każdy rowerzysta. Już 27 i 28 kwietnia w Galerii Północnej będzie można m.in. dokonać przeglądu swojego jednośladu, a także spróbować jazdy na „zakręconych rowerach” i zobaczyć wystawę nietypowych dwóch kółek, która zresztą już trwa. Można na niej oglądać m.in. trzykołowy bolid Formuły 1, „latające rowery” lotników z czasów II Wojny Światowej oraz kultowe konstrukcje z okresu PRL-u.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background