Komunikaty prasowe

W Północnej wymienisz surowce na młode drzewka

Galeria Północna postanowiła przypomnieć warszawiakom o… wadze recyclingu. Już 25 marca będzie można tam wymienić surowce wtórne na sadzonki drzew, które przygotowały Lasy Państwowe.

Więcej

Galeria Północna zyskuje na rozwoju najmłodszej warszawskiej dzielnicy

Rozkwit Białołęki nie pozostaje bez wpływu na Galerię Północną. Przyrost liczby inwestycji, a co za tym idzie wzrost liczby mieszkańców warszawskiej dzielnicy, sprawia, że obiekt stale zyskuje nowych klientów, ale także najemców, których przyciąga rosnący potencjał tej części miasta. Białołęka już dziś liczy ponad 153 tys. mieszkańców i pod względem liczby ludności jest 3. co do wielkości dzielnicą Warszawy.

Więcej

Warszawskie muzea przeprowadzą się na 1 dzień do… Galerii Północnej

Mieszkanie rodem z PRL-u, makieta krajobrazu, a nawet motocykl Bartosza Zmarzlika – to tylko niektóre z eksponatów, które będzie można zobaczyć w Galerii Północnej. Już w najbliższą sobotę zaprezentują się tam warszawskie muzea.

Więcej

TEDi nowym najemcą Galerii Północnej

W Galerii Północnej zadebiutuje marka TEDi, która stworzy tu swój pierwszy sklep w północnej części Warszawy.

Więcej

W Galerii Północnej zaroi się od rzeczy vintage i nie tylko

Tu znajdziesz prawdziwe skarby za grosze: sukienkę vintage, kultową zabawkę z PRL-u i figurkę Marvela, trochę szkła z Ząbkowic i figurki LEGO, a także nietuzinkową biżuterię, winyle z Wodeckim i stare monety. Już 19 lutego w Galerii Północnej odbędzie się wyprzedaż garażowa.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background