Karta Podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa? Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent  dla współpracowników oraz klientów.

Jak działa? Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą możesz bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Północnej, akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania, a transakcji nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

Jak można ją zakupić? Kartę podarunkową możesz zakupić w Punkcie Informacji Galerii Północnej (Punkt Informacji znajduje się na parterze, przy głównym wejściu od ul. Trakt Nadwiślański) oraz na stronie internetowej operatora kart - firmy FinPay - z odbiorem osobistym w Punkcie Informacji lub z dostawą pod wskazany adres  i zasilić dowolną kwotą. Karta podarunkowa dostarczona pod wskazany adres będzie nieaktywna, kod aktywujący zostanie przesłany mailowo na wskazany w zamówieniu adres. Na aktywację karty będziesz mieć 12 miesięcy a ważność karty będzie liczona od momentu jej aktywowania.

Kupując kartę podarunkową możesz ją zasilić kwotą w wysokości od 50 zł do 1000 zł. Pamiętaj, że zawsze płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna do 30 minut od jej zakupu.

Jak kupić kartę podarunkową na firmę? Możesz zakupić kartę w Punkcie Informacji i poprosić o notę księgową, którą otrzymasz na podany adres mailowy. Możesz także złożyć zamówienie online i po otrzymaniu i opłaceniu noty księgowej odebrać kartę w Punkcie Informacji lub wybrać dostawę na wskazany adres.

Zakup karty na firmę

Rejestracja online w linku powyżej zapewnia sprawny i zautomatyzowany proces, podczas którego w imieniu firmy możesz:

 • zamówić karty podarunkowe do maksymalnej wartości 250 000 zł
 • wygenerować samodzielnie notę księgową
 • za pomocą unikalnego kodu odbioru w bezpieczny sposób odebrać zamówione karty w Punkcie Informacji, gdy otrzymasz wiadomość mailową, że karty są gotowe do odbioru

Dzięki rejestracji firmowego konta na portalu operatora kart podarunkowych Północnej, masz stały dostęp do dokumentów księgowych dla swoich zamówień oraz pełną historię transakcji. 

Jak można sprawdzić stan środków na karcie?
 • na stronie internetowej:
  Sprawdź tutaj
 • w Punkcie Informacji Galerii Północnej
 • dzwoniąc na numer biura obsługi klienta
  +48 22 188 19 09
 • Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem
 
Kontakt do Biura Obsługi Klienta operatora kart:

karta@finpay.pl +48 22 188 19 09(stawka za połączenie zgodna z taryfą operatora)

Godziny otwarcia: pon.- sob.: 9:00 – 20:00.