Newsy

Galeria Północna - małe logo

Galeria Północna jak świąteczna kraina

Mikołaj na tronie, pociąg z prezentami, choinka po samo niebo, a nawet niedźwiedzica z bieguna. Rozświetlona tysiącami lampek Północna już jest gotowa na najbardziej magiczny czas w roku. Odliczacie dni do Świąt? My tak!

Bez nich Święta nie byłyby takie same – lampki rozjaśniają krótkie dni i pozwalają poczuć prawdziwą atmosferę nadchodzącego okresu. Na początku wyczekiwane przez wszystkich Mikołajki, a pod koniec grudnia Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Świecące dekoracje, girlandy, ornamenty i gwiazdki będą nam towarzyszyły przez najbliższe tygodnie. To świetny czas, by odwiedzić Północną i zrobić przedświąteczne zakupy w otoczeniu nastrojowych dekoracji.

Przed wejściami spotkacie niedźwiedzicę, która postanowiła przybyć do Warszawy wprost z Bieguna Północnego, a także choinkę mieniącą się krystalicznymi ozdobami niczym śnieg w mroźny poranek.

We wnętrzu Północnej zauważycie przyjaznych Eskimosów z psim zaprzęgiem. Idąc dalej dostrzeżecie niesforne misie, które bardzo polubiły pierniczki z lukrem. Pewnie ich Wam nie oddadzą! Gońcie więc magiczną lokomotywę, która pędzi z prezentami, by dostarczyć je na czas do dzieciaków!  

Przemierzając alejki Północnej natkniecie się na niezwykły tron, który czeka na równie niezwykłego gościa. Czy wiecie, kto nim będzie? Zasiądzie na nim sam Święty Mikołaj! Już nie możemy się doczekać!

Zrób świąteczne zakupy w nastrojowej atmosferze, albo wypij piernikowe latte i odpocznij chwilę w towarzystwie polarnych przybyszów. Podpowiadamy, gdzie ich szukać:

  • Ogromna niedźwiedzica z niedźwiadkiem – przed wejściem głównym, ul. Światowida
  • Choinka z domkiem Mikołaja – parter, obok Super-Pharm
  • Eskimosi z zaprzęgiem – 1 piętro, obok 4F
  • Grzybowy domek z misiami – 1 piętro, przed Only
  • Świąteczny pociąg – parter, obok Reserved
  • Tron Mikołaja – parter, przed Tk Maxx
  • Pluszowa niedźwiedzica z maluchami – parter, przed Carry
  • Zimowa choinka – przed wejściem głównym, ul. Trakt Nadwiślański

Dodatkowo wzdłuż ul. Trakt Nadwiślański umieściliśmy dwie wielkie gwiazdy, które świetnie nadadzą się na zdjęcia z przyjaciółmi i rodziną.

 

Galeria Północna zaprasza do świątecznej krainy już od 1 grudnia.

Zobacz także