Newsy

Słynne dzieła vol. 2023

Do niedawna w Galerii Północnej trwał etap zgłaszania prac plastycznych do konkursu „Słynne dzieła vol. 2023”, w którym mogły wziąć udział wszystkie szkoły podstawowe w okolicy. Konkurs jest zabawą zainspirowaną wystawą replik najdroższych obrazów świata, która przez kilka tygodni gościła w Północnej. Jak wygląda najdroższy obraz zmieniony przez młodzieńczą wyobraźnię? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych w galerii poniżej.

Komisja konkursowa pracuje nad przyznaniem głównych nagród, do końca marca wyniki zostaną ogłoszone. Dla szkół, których prace zostaną najwyżej ocenione, przygotowaliśmy nagrody finansowe:

I miejsce – 2000 zł

II miejsce – 1500 zł

III miejsce – 1000 zł. 

Niespodzianka! Uczniowie szkoły, która zajmie pierwsze miejsce w konkursie, za okazaniem legitymacji szkolnej, do 22 kwietnia br. będą mogli skorzystać ze zniżki -25% na orzeźwiającą bubble tea od BOBOQ!

Dla uczniów zwycięskiej szkoły rabat do SALI ZABAW FIKOŁKI do wielokrotnego wykorzystania do 31.05.2023. Wystarczy okazać legitymację szkolną, aby otrzymać rabat 10 zł na dowolne pojedyncze wejście.

To nie wszystko! Na naszym FAN PAGE NA FACEBOOKU od 13 do 19 marca trwało otwarte głosowanie na najciekawszą pracę konkursową. Szkoła, której praca zebrała najwięcej głosów, otrzyma nagrodę w wysokości 500 zł. Dziękujemy wszystkim głosującym za liczne wsparcie. Organizator przeliczył wszystkie głosy – w wyrównanej walce pierwsze miejsce zdobyła praca zgłoszona przez Szkołę Podstawową nr 3 w Łomiankach. Gratulujemy! W najbliższych dniach Organizator skontaktuje się z zwycięzcą.

Regulamin konkursu „Słynne dzieła vol. 2023” znajdziecie  TUTAJ

Pytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres OBRAZY@BRANZO.PL lub pod numerem telefonu: +48 881 22 33 07.

Zobacz także