Plac zabaw dla dzieci

Zewnętrzne place zabaw zlokalizowane są na zielonym dachu Galerii Północnej oraz w pobliżu bocznego wejścia do galerii od strony ul. Trakt Nadwiślański.

Plac zabaw w ogrodzie na dachu został wyposażony w huśtawki, drabinki i konstrukcje linowe przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Najnowsza część placu zabaw to bajecznie kolorowa przestrzeń z bujakami, żółtą łodzią podwodną i zjeżdżalniami dla dzieci do 130 cm wzrostu. Z konstrukcji placu zabaw dzieci mogą podziwiać mural na świetliku, przedstawiający mapę świata ze zwierzętami, zamieszkującymi kontynenty.

Plac zabaw przy ul. Trakt Nadwiślański to konstrukcja wspinaczkowa ze zjeżdżalnią, a na miękkim podłożu placu zamieszkały kolorowe gady, płazy czy owady.

Wewnętrzny plac zabaw znajduje się na poziomie +2, w pobliżu restauracji Pizza Hut. Inspirowane naturą zabawki, bezpieczna wykładzina i ogromne pufy zadowolą najmłodszych. Dla wygody rodziców, przy placu zabaw znajdują się szafki na dziecięce ubrania i buty, podgrzewacz do butelek i kuchenka mikrofalowa.

Wszystkie urządzenia dostępne w ramach placów zabaw posiadają niezbędne atesty, aby zapewnić maluchom ciekawą i bezpieczną rozrywkę.