Wydarzenia

-

Black Maze 2: Tajemniczy Świat Strachu Powraca!

Black Maze 2: Tajemniczy Świat Strachu Powraca!

Wchodzisz tu na własne ryzyko, ale wierz nam – warto! Galeria Północna zaprasza na najbardziej przerażającą podróż Twojego życia!

Od 28 października do 18 listopada otwieramy drzwi do wyjątkowego Labiryntu Strachu, w którym odważni staną oko w oko z tym, co nieznane i przerażające. To nie jest miejsce dla osób o słabych nerwach! 

Wracamy po rocznej przerwie w jeszcze straszniejszej odsłonie, przyprawiając o szybsze bicie serca i dreszcze na ciele…

Co Cię czeka:

W Labiryncie Strachu znajdziesz aż 10 różnych pomieszczeń i korytarzy, których scenografia wywoła ciarki u każdego, kto odważy się przez nie przejść. Wszystkie zakamarki tego tajemniczego labiryntu ukrywają w sobie coś niezwykłego, co przywoła Twoje najgłębsze lęki i uwolni emocje. To będzie przeżycie, którego nie zapomnisz!

Czekają m.in.

Poczekalnia: Przygotuj się na to, co nadchodzi. Czekanie może być najtrudniejsze... W tej przestrzeni tajemnicy i niepewności rozpocznie się Twoja podróż w mrok.

Szczurzy Labirynt: Znajdziesz się w labiryncie, gdzie groza czyha za każdym zakrętem. Uważaj na swoje kroki, bo tego dnia szczury nie będą jedynymi istotami, które szukają schronienia w ciemności.

Straszny Las: W tej mrocznej przestrzeni każde drzewo kryje sekret. Odkrywaj ścieżki ukryte w ciemnościach i pamiętaj, że nawet najmniejszy szelest może być zapowiedzią czegoś złowieszczego...

 

Godziny otwarcia:

-        Poniedziałek-Piątek: 15:00-21:00

-        Weekendy: 12:00-21:00

 1 i 11 listopada Black Maze 2 działa w godz. 12:00-21:00

 

Ważne informacje:

-        Wstęp dla osób powyżej 16 roku życia. Osoby w wieku 12-15 lat tylko z opiekunami. Dzieci do 12 r.ż. mają zakaz wstępu do Black Maze 2.

-        Bezpłatne wejście dla wszystkich odważnych poszukiwaczy emocji.

-        Obowiązują numerki, by czekając na swoją kolej, nie rezygnować z zakupów czy przekąsek.

-        Labirynt Strachu nie jest dostosowany do osób niepełnosprawnych.

Przygotuj się na najbardziej przerażającą przygodę swojego życia. Czy odważysz się wkroczyć w nasz Labirynt Strachu? Czekamy na Ciebie...

Odwiedź Galerię Północną od 28 października do 18 listopada i przekonaj się, czy masz dość odwagi, by stawić czoła swoim największym lękom!

 

Regulamin Black Maze>>

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także