Wydarzenia

Garażówka

Północna Garażówka to świetna okazja, by zrobić w domu porządki i pozbyć się niechcianych, ale wciąż dobrych rzeczy. Wszyscy przecież znamy to uczucie, gdy już nie ma nawet jednego wolnego zakamarka i trzeba rozstać się z przedmiotami, które mieliśmy od lat. Nie jest to łatwe i ich miejsce z pewnością nie jest na śmietniku. Przychodzimy więc z pomocą – sprzedaj je!

Zapisz w kalendarzu: Garażówka w Galerii Północnej w niedzielę, 18 czerwca 2023 r., w godzinach 12.00 – 16.00.

Co można sprzedawać?

Praktycznie wszystko, co zalega w Twoim domu: książki, zabawki, ubrania, gry, ceramikę oraz wiele innych wspaniałych rzeczy, które zasługują na drugie życie. Wyjątkiem są przedmioty niebezpieczne i takie, na których sprzedaż należy mieć  pozwolenie. Możesz sprzedawać również swoje rękodzieło i przedmioty hand-made.

Przeczytaj zasady na profilu Garażówki TUTAJ>> 

Mamy dla Was praktyczne wskazówki:

Aby zgłosić się na Północną Garażówkę prześlij zgłoszenie  na adres  galeriapolnocna@wyprzedazgarazowa.org

●   Zgłoszenia przyjmowane są najwcześniej na trzy tygodnie przed terminem Północnej Garażówki i najpóźniej do 4 dni przed jej startem.

●    Opisz, co planujesz sprzedawać. Im więcej szczegółów tym lepiej.

●    Pamiętaj, by kreatywnie umotywować swoje zgłoszenie. To bardzo ważne!

●    Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem akcji, obowiązującym każdego sprzedawcę (poniżej).

Każdorazowo, na Północną garażówkę zgłasza się kilkaset osób. Decyzja o zakwalifikowaniu się jako sprzedawca podejmowana jest na podstawie:

●        Dokładnego opisu produktów, które chcesz sprzedawać – dbamy o różnorodność.

●       Treści maila ze zgłoszeniem. Stawiamy na kreatywność, humor i wzajemny szacunek. Przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś pojawić się na naszym wydarzeniu.

Zrób w domu miejsce na nowe rzeczy i przy okazji zasil portfel gotówką. Nie skrywaj przed światem niepotrzebnych Ci już przedmiotów, które mogą innych zachwycić!

Pssst…jeśli zawodowo zajmujesz się handlem, czyli masz zarejestrowaną działalnością gospodarczą opartą na produkcji i sprzedaży, a chcesz wziąć udział w Północnej Garażówce napisz na adres najem@galeriapolnocna.pl

Każdy może kupować

Jesteś typem wytrawnego łowcy unikatów, albo po prostu masz ochotę na luźne spędzenie niedzieli – Garażówka jest dla Ciebie. Przyjdź, zobacz niesamowite przedmioty, które przynieśli sprzedawcy. Każdy wyszuka tu coś dla siebie. Nie musisz wiedzieć, co to upcyclingzero waste czy tzw. drugi obieg. Po prostu przyjdź i przekonaj się, że „dobre” to wcale nie tylko „nowe”, a wspaniałe przedmioty mogą zyskać drugie życie w Twoim otoczeniu.

Pośród tylu fantastycznych przedmiotów, historii i spotkań, można też złapać chwilę wytchnienia na kawie lub zjeść coś smacznego w naszych restauracjach.

Listę czynnych miejsc znajdziesz TUTAJ>>

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także