Wydarzenia

-

Północna w błyszczącej szacie

Przenieście się do zimowej krainy, zobaczcie rozświetloną setkami światełek choinkę, misie w gawrze, grzybowy domek i wiele więcej dekoracji, które przywodzą na myśl najpiękniejsze skojarzenia z tą porą roku!

Zima wcale nie musi być zimna, a może być magiczna, wyjątkowa i gorąca. W tym roku Północna przybrała zimowe szaty, skrząc się światełkami, błyszcząc gwiazdkami i zapraszając nietypowych gości: misie, renifery i Inuitów z psim zaprzęgiem. Spokojnie! Czworonogi nie są groźne, a w dodatku rozbawią Was przyjaznym uśmiechem i ciepłym usposobieniem.

Poczujcie czar zimy i zobaczcie wszystkie nasze dekoracje. Na zewnątrz ustawiliśmy wielką, szpiczastą choinkę, która mruga do Was zapraszająco. Dalej znajdziecie choinkową megabombkę, którą bawią się polarne niedźwiedzie, oraz ciepło rozświetlone gwiazdy. Podpowiadamy tylko, że to świetne miejscówki do zdjęć ze znajomymi lub selfie! We wnętrzu swoje podwoje przed ciekawskimi otwiera domek Mikołaja…w choince. Czy jest zamieszkały? Sprawdźcie!

Na pasażu Północnej natkniecie się też na misiową mamę pochrapującą w gawrze wraz z misiami-brzdącami, grzybowy domek z pierniczkami i Inuitów wyruszających w drogę na psich zaprzęgach. A to nie wszystko! Sprawdźcie na mapkach, gdzie można zobaczyć kolejne zimowe ozdoby.

Jak się okazuje, by odwiedzić magiczną krainę, nie trzeba wcale szukać tajemniczej szafy ze skrzypiącymi drzwiami w głębi zakurzonego pokoju, ani tym bardziej zaprzęgać do sań reniferów; wystarczy, że w najbliższych tygodniach odwiedzicie Północną!

Nasze dekoracje są w 100% energooszczędne. Oświetlenie LED pobiera minimum potrzebnej energii, dostarczając przy tym maksimum wrażeń.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania!

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także