Wydarzenia

-

Black Maze in Warsaw

Tego w Polsce jeszcze nie było! Przetestuj swoje granice. Sprawdź, ile wytrzymasz. Odkryj granice strachu, których wcześniej nie znałeś. Myślisz, że nic Cię nie ruszy? Wejdź do Black Maze!

Przed Tobą tylko ciemne wejście, a za nim nieznane. Co czai się w ukryciu? Jedenaście tajemniczych pomieszczeń grozy, które przyprawią o gęsią skórkę nawet największego twardziela.

Już 12 listopada 2022 odkryjemy przed Wami labirynt. Nie jest to zwykła trasa do pokonania, a coś, co zagwarantuje prawdziwie niezapomniane przeżycia. 50 metrów drogi, która może wydać się kilometrowym torem przeszkód. Jeśli twierdzisz, że nic nie jest w stanie Cię ruszyć – zajrzyj i się przekonaj.

Wchodząc do Black Maze możesz się spodziewać wszystkiego! Za rogiem czai się psychopatyczny więzień, z sali operacyjnej wyskakuje lekarz-rzeźnik. Po korytarzach krążą nieumarli, a ze ścian wychodzą duchy. Uważaj, by nie nadepnąć na pająka… albo inną poczwarę…

Black Maze to niesamowita przygoda dla Ciebie i Twoich towarzyszy. Wpadnijcie razem do Północnej i sprawdźcie, czy naprawdę wiecie, czego się boicie.

Termin: 12-27 listopada 2022, pn.-pt.: 15.00-21.00, sob-niedz.: 12.00-21.00

Lokalizacja: parter Północnej, w pobliżu RESERVED

Atrakcja przeznaczona dla osób od 16 r.ż., poniżej – wejście tylko z pełnoletnim opiekunem. Osoby z epilepsją, klaustrofobią, arachnofobią, lękiem przed ciemnościami, chorobami układu krążenia, o niskiej sprawności fizycznej oraz kobiety w ciąży nie powinny korzystać z Black Maze. Przejście trwa około 4 min. Uczestnicy wpuszczani są w grupach do 4 osobowych.

Przerwy techniczne:

 • W dni powszednie:
  17:00 - 17:15
  19:00 - 19:15
 • W soboty i niedziele:
  14:00 - 14:15
  16:00 - 16:15
  18:00 - 18:15
  20:00 - 20:15

Weź numerek i nie stój w kolejce!
Od 17 listopada 2022 (czwartek) wprowadzamy system wydawania numerków. Każda osoba, która chce wejść do Black Maze, zobowiązana jest pobrać w recepcji specjalny numerek i przykleić go w widocznym miejscu. Recepcja Black Maze znajduje się przed wejściem do labiryntu i czynna jest w godzinach otwarcia atrakcji.
Oczekując na swoją kolej, możecie pójść na kawę, ciacho czy zrobić zakupy w Północnej, ale uwaga! Nie zgubcie numerka i pilnujcie kolejności! Szczegóły w Regulaminie wydawania numerków (dostępny w recepcji Black Maze). 

Przed wejściem zapoznaj się z regulaminem i podpisz oświadczenie dostępne u obsługi Black Maze.

Zapisz się do newslettera

Dowiedz się o najważniejszych wydarzeniach, najnowszych promocjach i akcjach specjalnych

Zobacz także