Komunikaty prasowe

Symulator żaglówki, olimpijczycy i mini mecze. W Północnej organizują „Dzień sportu”

Kilkanaście ośrodków i klubów sportowych z Warszawy i okolic oraz dziesiątki pomysłów na to, od czego rozpocząć przygodę ze sportem. Już w sobotę (20.05) w Galerii Północnej odbędzie się „Dzień Sportu”, impreza, która ma zachęcić warszawiaków i nie tylko do większej aktywności fizycznej.

Więcej

Galeria Północna organizuje chilloutowy piknik na zielonym dachu

Warsztaty kreatywne, zabawy dla dzieci i koncerty pod gołym niebem, a wszystko to w klimacie boho-chic. To tylko niektóre z atrakcji rodzinnego pikniku, który już w najbliższy weekend (13-14 maja) odbędzie się w zielonych ogrodach na dachu Galerii Północnej.

Więcej

TEDi wchodzi do oferty Galerii Północnej

Sklep jednej z najpopularniejszych w Polsce sieci non-food, czyli TEDi, właśnie zadebiutował w Galerii Północnej.

Więcej

Zielone ogrody na dachu Północnej są już otwarte. Czekają: tężnia, place zabaw i … koncerty

Po zimowej przerwie ogrody na dachu Galerii Północnej znów są otwarte dla odwiedzających. Można w nich znaleźć m.in. bioróżnorodną roślinność, aleje spacerowe, wystawę „sielsko.”, place zabaw, lokale gastronomiczne, a także jedyną na świecie tężnię solankową, która działa w centrum handlowym – miejsce idealne dla alergików.

Więcej

Dwucyfrowy wzrost fooftallu w Galerii Północnej. Udany I kwartał

Galeria Północna zanotowała mocne otwarcie 2023 roku. Tylko w pierwszym kwartale bieżącego roku centrum handlowe odwiedziło średnio o 12% więcej klientów niż w tym samym okresie w 2022 roku. Wyraźnie na tym tle wyróżnił się styczeń, kiedy to Północna zaobserwowała rok do roku footfall wyższy aż o 16%.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background