Komunikaty prasowe

Wakacyjna garażówka w Północnej. Czekają bibeloty i ubrania z drugiej ręki za grosze

Tu każdy może poczuć się jak łowca skarbów. Już najbliższą niedzielę, 16 lipca, w Galerii Północnej odbędzie się pierwsza w te wakacje wyprzedaż garażowa. Wydarzenie, będące rajem dla kolekcjonerów i fanów staroci, przyciągnie ponad 130 sprzedających.

Więcej

Mechaniczny lew i rower projektu da Vinci? Do 30 lipca w Warszawie można oglądać niezwykłą wystawę

Już ponad 3,5 tys. osób zobaczyło spektakularne machiny Leonarda da Vinci w Galerii Północnej. Jeśli jeszcze ich nie widzieliście, trzeba się spieszyć. Wystawa pokazująca geniusz artysty trwa tylko do 30 lipca!

Więcej

Warszawa: Tu poczytają dziecku na żywo przez całe wakacje. Warto przyjść i posłuchać

Nie tylko biblioteki nadają się do publicznego czytania dzieciom. W Warszawie bajek i powieści można teraz posłuchać też „pod chmurką”. Wszystko za sprawą spotkań z książką i towarzyszących im zabaw, jakie przez całe wakacje prowadzone są w ogrodach na dachu Galerii Północnej.

Więcej

W Warszawie można ćwiczyć jogę 17 metrów nad ziemią!

Co weekend i całkowicie za darmo można w Warszawie poćwiczyć jogę pod okiem profesjonalnego instruktora i to w pełnych roślin ogrodach, które rosną 17 metrów nad ziemią. Nietypowe lekcje na dachu, które mają pomóc mieszkańcom stolicy i nie tylko zrelaksować się, organizuje Galeria Północna.

Więcej

Warszawa: powstanie starożytne miasteczko. Dzieci nauczą się w nim hieroglifów

Jak spędzić pierwszy weekend wakacji? Może na nietypowej lekcji historii. Piramida, grobowiec faraona i mumia, a do tego zabawa w archeologów i wykopaliska – to tylko niektóre z atrakcji, które już 24 i 25 czerwca czekać będą na dzieci w Galerii Północnej w Warszawie. Powstanie tam interaktywne miasteczko, które przybliży dzieciom cywilizację znad Nilu.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background