Komunikaty prasowe

Galeria sztuki najemcą Galerii Północnej

Galeria Północna przyciąga nie tylko popularne marki modowe i lifestylowe. Także świat sztuki interesuje się najmem w obiekcie. W centrum handlowym zadebiutowała niedawno prawdziwa galeria – Jarocki Art. Artyści wynajęli tam lokal mający 67 m kw.

Więcej

Szykują się 3 miesiące z kulturą na dachu Galerii Północnej

Na trzy miesiące zielone ogrody na dachu Galerii Północnej zamienią się w przestrzeń pełną kultury. Wystartował w nim cykl koncertów, lekcji jogi i spotkań z literaturą, który wypełni czerwiec, lipiec i sierpień.

Więcej

Leonardo da Vinci w Warszawie. Można zobaczyć aż 78 machin genialnego artysty

Skrzydłowiec, helikopter, a nawet rower i czołg sprzed 500 lat. Aż 78 modeli maszyn zaprojektowanych przez Leonardo da Vinci i odtworzonych przez włoskich inżynierów, można oglądać na wystawie w Galerii Północnej. To pierwsza tak duża ekspozycja machin inspirowanych projektami genialnego artysty, wynalazcy i filozofa, która odbywa się w Warszawie.

Więcej

The Beer Store debiutuje w Północnej. To 26. lokal gastronomiczny w ofercie obiektu

W Północnej powstało nowe miejsce, w którym można spotkać się z przyjaciółmi, zrelaksować, zjeść coś i obejrzeć mecz. W galerii zadebiutował właśnie mający ponad 173 m kw. The Beer Store, znany w Warszawie koncept, łączący w sobie pub sportowy oraz specjalistyczny sklep z alkoholami.

Więcej

Warszawa: Idą wakacje i potrzeba więcej krwi. Będzie zbiórka

Wakacje za pasem. Dla banków krwi oznacza to gwałtowny wzrost zapotrzebowania na krew. Powodem jest większa liczba wypadków samochodowych, ale także urlopy Honorowych Dawców Krwi, którzy latem w mniejszym stopniu zasilają zasoby. Także warszawskie banki przygotowują się do sezonu i apelują o oddawanie krwi.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background