Komunikaty prasowe

Gdzie w Warszawie szukać św. Mikołaja? W Galerii Północnej pojawi się 4 razy!

Warszawskie centra handlowe szykują się do mikołajek i świąt. Także w Północnej przygotowano całą serię wydarzeń, dzięki którym będzie można poczuć gwiazdkowy klimat. W galerii nie raz, nie dwa, ale aż cztery razy najmłodsi będą mieli okazję spotkać się ze świętym Mikołajem.

Więcej

Warszawa: szykują się Mistrzostwa Polski w grze na… flipperach

To największe wydarzenie tego typu w 2022 roku! Już w ten piątek w Galerii Północnej startują trzydniowe Otwarte Mistrzostwa Polski w grze na flipperach, czyli Polish Pinball Open VIII. Impreza zgromadzi graczy z całego kraju.

Więcej

Przerażający labirynt straszy warszawiaków w Galerii Północnej

Upiorny lekarz – psychopata i więzień goniący widza, a także wszechogarniająca ciemność i krzyk. W Północnej powstał właśnie labirynt, który zapewnia sporą dawkę adrenaliny. To obecnie najbardziej przerażające miejsce w Warszawie.

Więcej

W Północnej straszą literackie potwory! Nietypowa wystawa monstrów

Drakula z Transylwanii, potwór z Loch Ness, praski Golem, w sumie aż 10 potworów, monstrów i innych straszydeł można oglądać w Galerii Północnej. Do 27 listopada trwa tam wystawa, na której zgromadzono interaktywne figury postaci znanych m.in. z ludowych podań, legend, bajek i światowej literatury grozy. Ekspozycja po raz pierwszy pokazywana jest w Warszawie.

Więcej

Północna stworzyła „scary farm”. W „Wiosce czarownic” będzie straszyć!

Przerażające czarownice, gigantyczne pająki i czarne koty, a do tego mnóstwo tematycznej dekoracji. Już 29 i 30 października działający na dachu Północnej kolorowy „Dyniowy ogród” zamieni się w przyprawiającą o gęsią skórę „Wioskę czarownic”!

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background