Komunikaty prasowe

W Warszawie można ćwiczyć jogę 17 metrów nad ziemią!

Co weekend i całkowicie za darmo można w Warszawie poćwiczyć jogę pod okiem profesjonalnego instruktora i to w pełnych roślin ogrodach, które rosną 17 metrów nad ziemią. Nietypowe lekcje na dachu, które mają pomóc mieszkańcom stolicy i nie tylko zrelaksować się, organizuje Galeria Północna.

Więcej

Warszawa: powstanie starożytne miasteczko. Dzieci nauczą się w nim hieroglifów

Jak spędzić pierwszy weekend wakacji? Może na nietypowej lekcji historii. Piramida, grobowiec faraona i mumia, a do tego zabawa w archeologów i wykopaliska – to tylko niektóre z atrakcji, które już 24 i 25 czerwca czekać będą na dzieci w Galerii Północnej w Warszawie. Powstanie tam interaktywne miasteczko, które przybliży dzieciom cywilizację znad Nilu.

Więcej

Galeria sztuki najemcą Galerii Północnej

Galeria Północna przyciąga nie tylko popularne marki modowe i lifestylowe. Także świat sztuki interesuje się najmem w obiekcie. W centrum handlowym zadebiutowała niedawno prawdziwa galeria – Jarocki Art. Artyści wynajęli tam lokal mający 67 m kw.

Więcej

Szykują się 3 miesiące z kulturą na dachu Galerii Północnej

Na trzy miesiące zielone ogrody na dachu Galerii Północnej zamienią się w przestrzeń pełną kultury. Wystartował w nim cykl koncertów, lekcji jogi i spotkań z literaturą, który wypełni czerwiec, lipiec i sierpień.

Więcej

Leonardo da Vinci w Warszawie. Można zobaczyć aż 78 machin genialnego artysty

Skrzydłowiec, helikopter, a nawet rower i czołg sprzed 500 lat. Aż 78 modeli maszyn zaprojektowanych przez Leonardo da Vinci i odtworzonych przez włoskich inżynierów, można oglądać na wystawie w Galerii Północnej. To pierwsza tak duża ekspozycja machin inspirowanych projektami genialnego artysty, wynalazcy i filozofa, która odbywa się w Warszawie.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background