Komunikaty prasowe

Tysiące dyń na dachu i amerykański klimat! „Dyniowy Ogród” w Północnej przyciąga tłumy

Jeszcze tylko do 31 października można odwiedzać „Dyniowy Ogród”, który powstał na dachu Galerii Północnej. Przestrzeń, dla której inspiracją stała się amerykańska farma, to wyjątkowe miejsce. Można tu odpocząć i dobrze się bawić. Tym bardziej, że twórcy zadbali o liczne atrakcje.

Więcej

Żabka Nano debiutuje w Galerii Północnej

Galeria Północna rozszerza swoją ofertę spożywczą. W obiekcie pojawiły się dwa nowe punkty – tradycyjna Żabka ulokowana na pasażu oraz autonomiczna Żabka Nano, która znajduje się na drugim piętrze.

Więcej

Galeria Północna udostępniła komfortkę

Galeria Północna oddała właśnie do użytku nowe udogodnienie m.in. dla osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. W obiekcie powstała komfortka – specjalny pokój pielęgnacyjny, który zapewnia prywatność.

Więcej

Dwucyfrowy wzrost liczby klientów w Galerii Północnej

Galeria Północna na mocnym plusie. Tylko we wrześniu, rok do roku, warszawski obiekt odwiedziło aż o 8,36% więcej klientów. Co więcej, należąca do GTC S.A. galeria zanotowała także znaczący, bo aż 10,86% wzrost frekwencji w porównaniu do września 2019 roku.

Więcej

W Galerii Północnej można obejrzeć już amerykański „Dyniowy ogród”

Tej jesieni to miejsce ma szansę stać się jedną z najbardziej obfotografowanych lokalizacji w Warszawie. W Galerii Północnej otwarto właśnie „Dyniowy ogród”, który zaaranżowano aż 17 metrów nad ziemią!

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background