Komunikaty prasowe

Warte 2,6 mld dolarów obrazy można oglądać w Galerii Północnej

Kiedy pojawiały się na aukcjach, za każdym razem wstrząsały światem sztuki. 20 wiernych replik jednych z najdroższych obrazów m.in. Leonarda da Vinci, Vincenta Van Gogha, Willema de Kooninga, Francisa Bacona, Jacksona Pollocka czy Pabla Picasso można do 12 marca br. oglądać w Galerii Północnej. Wystawa, prowokująca pytania o wartość dzieł, po raz pierwszy gości w Warszawie.

Więcej

Wyniki Galerii Północnej wysoko ponad indeksami rynkowymi!

Północna na mocnym plusie. Galeria notuje obroty znacznie powyżej wskaźników rynkowych PRCH. Obiekt skutecznie także odzyskuje footfall.

Więcej

Galeria Północna zwiększa udział mody w tenant-mix’ie

Północna umacnia swoją ofertę handlową. Tylko w 2022 roku nowi najemcy zajęli tu lokale o łącznej powierzchni ponad 2375 m kw. Jednocześnie przedłużono umowy z dotychczasowymi partnerami, opiewające na ponad 4000 m kw. W efekcie, obiekt wynajęty jest niemal w 93%. Ale w warszawskiej galerii rośnie nie tylko wskaźnik komercjalizacji. Kolejne otwarcia w 2022 roku, ale także wcześniejsze z 2021 r., znacząco zwiększyły udział mody w tenant-mix’ie.

Więcej

Arktyczna północ zainspirowała Północną. Można już oglądać iluminację galerii

Realistycznie wyglądające niedźwiedzie polarne, mająca aż 12 metrów choinka i ruchome obrazy na elewacji. Galeria Północna już kusi świątecznym klimatem i to w eko wydaniu.

Więcej

Klient jeszcze szybciej trafi do celu. Nowe inwestycje Północnej w tym pomogą

Galeria Północna zainwestowała właśnie w dwa kluczowe dla ruchu klientów usprawnienia komunikacyjne, dzięki którym połączenie między piętrami obiektu jest jeszcze łatwiejsze.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background