Komunikaty prasowe

50 style nowym najemcą Galerii Północnej

Do portfolio najemców Galerii Północnej dołączyła sieć sklepów 50 style – oferująca odzież, obuwie i akcesoria z kategorii lifestyle, sport, a także outdoor międzynarodowych marek.

Więcej

Godziny ciszy w Galerii Północnej

Dla większego komfortu klientów, którym przeszkadzają intensywne bodźce, Galeria Północna wprowadza godziny ciszy. W każdy czwartek, w wybranych godzinach, ucichnie muzyka i przygasną światła na pasażach Północnej.

Więcej

Ogromne pisanki w Galerii Północnej

Ogromne, kolorowe pisanki, z których klienci wybiorą najpiękniejszą – tak Galeria Północna szykuje się do Wielkanocy. Wielkie, świąteczne jaja przyozdobione zostały przez dzieci z okolicznych przedszkoli, w ramach konkursu.

Więcej

Wiosenna Loteria w Galerii Północnej

Hulajnogi elektryczne, rowery miejskie, rakiety do tenisa dla dzieci i wiele innych nagród czekają na uczestników Wiosennej Loterii w Galerii Północnej. Od 21 marca każdy, kto spełni warunki regulaminu loterii może spróbować swojego szczęścia.

Więcej

Dzień Kobiet w Galerii Północnej

Instaboxy w kobiecych aranżacjach, liczne niespodzianki przygotowane przez sklepy i atmosfera celebrowania kobiecości – tak Galeria Północna świętować będzie Dzień Kobiet.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background