Komunikaty prasowe

Ogrody w Galerii Północnej pomagają budować relacje z lokalną społecznością

Zielone ogrody na dachu Galerii Północnej przyciągnęły w 2023 roku rekordową liczbę odwiedzających. Tylko w sezonie od kwietnia do października unikalne w Warszawie miejsce odwiedziło ponad 514 tys. osób. - najwięcej od otwarcia tej przestrzeni w 2017 roku.

Więcej

To najbardziej przerażające miejsce w Warszawie. Pełno w nim szczurów, trupów i pająków

Na Białołęce powstało jedno z najstraszniejszych miejsc w Warszawie. Już 28 października w Galerii Północnej otwarty zostanie „Black Maze 2”, czyli labirynt strachu, do którego samodzielnie będą mogły wejść wyłącznie osoby powyżej 16 roku życia.

Więcej

Tysiące dyń na dachu i amerykański klimat! „Dyniowy Ogród” w Północnej przyciąga tłumy

Jeszcze tylko do 31 października można odwiedzać „Dyniowy Ogród”, który powstał na dachu Galerii Północnej. Przestrzeń, dla której inspiracją stała się amerykańska farma, to wyjątkowe miejsce. Można tu odpocząć i dobrze się bawić. Tym bardziej, że twórcy zadbali o liczne atrakcje.

Więcej

Żabka Nano debiutuje w Galerii Północnej

Galeria Północna rozszerza swoją ofertę spożywczą. W obiekcie pojawiły się dwa nowe punkty – tradycyjna Żabka ulokowana na pasażu oraz autonomiczna Żabka Nano, która znajduje się na drugim piętrze.

Więcej

Galeria Północna udostępniła komfortkę

Galeria Północna oddała właśnie do użytku nowe udogodnienie m.in. dla osób z niepełnosprawnościami i przewlekle chorych. W obiekcie powstała komfortka – specjalny pokój pielęgnacyjny, który zapewnia prywatność.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background