Komunikaty prasowe

Więcej technologii w Galerii Północnej

Nowe infokioski na pasażu i nowy serwis internetowy, a do tego rozwój obecności w social mediach – Galeria Północna inwestuje w rozwiązania digitalowe, które wspierają najemców i usprawniają komunikacje z klientem.

Więcej

W Galerii Północnej powstała strefa walentynkowa

Jeśli szukacie miejsca w Warszawie, w którym można zrobić sobie romantyczne zdjęcie, znajdziecie je teraz na Białołęce. W Galerii Północnej powstała właśnie insta-friendly strefa walentynkowa.

Więcej

Warszawa. W bankach coraz mniej krwi. Pomóc mogą zbiórki

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi „Białokrewka” apeluje do mieszkańców Warszawy i okolic o oddawanie krwi. W uzupełnieniu niskich zapasów pomóc ma akcja organizowana w najbliższą sobotę (4.02) przed Galerią Północną.

Więcej

Więcej usług w Galerii Północnej

Galeria Północna przyciąga największych teleoperatorów na polskim rynku, wzmacniając ofertę tej kategorii o Plus/Polsat Box.

Więcej

Galeria Północna kończy 2022 na plusie i budzi zainteresowanie w stolicy

Północna umacnia się na warszawskim rynku centrów handlowych. Obiekt nie tylko systematycznie zyskuje klientów, ale staje się też jedną z najpopularniejszych destynacji zakupowych w stolicy oraz dla mieszkańców północnych powiatów Warszawy. Rozmawiamy z Romanem Bugajczykiem, Head of Retail in Poland w GTC SA i dyrektorem Północnej.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background