Komunikaty prasowe

11 dni pełnych świątecznych atrakcji w Galerii Północnej - informacja prasowa

Spotkanie ze św. Mikołajem, Świąteczna Poczta, warsztaty w „Fabryce Elfów”, a na koniec koncert Fundacji Rozwoju Pasji JoséSong z hitami m.in. Ariany Grande, Franka Sinatry i Mariah Carey. Galeria Północna szykuje mnóstwo przedświątecznych atrakcji.

Więcej

Kultowe auta II połowy XX wieku zaparkowały w Galerii Północnej

W latach 70-tych i 80-tych niejeden Polak marzył o takim samochodzie. Dziś te auta to oldtimery, które pożądane są przez kolekcjonerów na całym świecie. Od 1 grudnia w Galerii Północnej można oglądać wystawę kultowych pojazdów z kolekcji „Stacji Klasyki”, pierwszego w Polsce centrum motoryzacji klasycznej.

Więcej

Zimowa iluminacja Galerii Północnej już rozbłysła

Galeria Północna zaprezentowała zjawiskową zimową dekorację i rozbłysnęła tysiącami światełek. W obiekcie w tym roku można znaleźć aż 18 różnych sezonowych aranżacji, które zainspirowane są m.in. świątecznym klimatem, mieszkańcami zimowego lasu czy kręgiem polarnym.

Więcej

Setki tancerzy w Galerii Północnej. Szykuje się widowiskowy turniej

Hip-hopowa nuta rozbrzmi w Galerii Północnej. Już w najbliższą sobotę, 25 listopada, odbędzie się tam turniej Warsaw Championships, w którym zmierzą się ze sobą najlepsi tancerze hip-hopowi ze wszystkich szkół Egurrola Dance Studio w całej Polsce.

Więcej

Polacy ruszyli na promocje „black”. To może być rekordowy sezon

Jak podaje Boston Consulting Group, co trzeci Polak odwiedzi w listopadzie sklepy, żeby zrobić zakupy na promocjach „Black Friday. Trwa właśnie jeden z najgorętszych sezonów handlowych w tym roku.

Więcej

Kontakt
dla prasy

Tomasz Pietrzak

Head of Retail & Property PR Projects
Guarana Public Relations

509 106 256 gp@guaranapr.pl Background